خرید عمده قفسه طرح جدید

قفسه طرح جدید با توجه به کاربرد گسترده ای که در صنایع مختلف دارد طرفداران زیادی را به سمت خود جذب نموده است. برای خرید قفسه طرح جدید می توان از طریق راه های مختلفی همچون شیوه های اینترنتی و غیر حضوری که امروزه بسیار مورد استقبال قرار گرفته اند اقدام نمود. برای خرید عمده قفسه طرح جدید می توان به عمده فروشی های فعال در این زمینه همچون فروشگاه انلاین ما مراجعه نمود.

خرید عمده قفسه طرح جدید

آشنایی با جدیدترین انواع قفسه

آشنایی با جدیدترین انواع قفسه قفسه های معلق یا شناور : این قفسه ها زیبا و شیک هستند و به نام قفسه های باکسی نیز معروفند. باکس ها برای نگهداری منظم اشیا فوق العاده هستند و در عین حال، برای آراستن فضا منحصر به فرد و جذاب هستند.

قفسه های توکار : در طبقه بندی قفسه ها، این نوع از آن ها از سادگی بیش تری برخوردارند با این وجود، بسیار پر کاربردند و بدون اینکه فضا را شلوغ و بی نظم کنند؛ جادار تر هستند. همانطور که از نامشان پیداست داخل گوشه ها و فضاهای خالی خانه قرار می گیرند.

قفسه های کنجی : این قفسه ها راهی عالی برای استفاده از فضای خالی خانه تان است. سبک ها و طرح های گوناگونی دارند و گاهی اوقات تنظیم پذیر نیز هستند تا در مکان های مورد نیاز نصب شوند.

قفسه های آویز : این نوع قفسه ها از ارتفاعی بلند مثل سقف، انتهای کابینت یا هر سطح بلند دیگری آویزان می شود. بسیاری افراد این قفسه ها را با درهای شیشه ای شفاف در آشپزخانه (یا بالای جزیره آشپزخانه) نصب می کنند تا علاوه بر ایجاد فضای بیش تر برای نگهداری اشیا، جلوه بیش تری نیز داشته باشد.

قفسه های کشویی : این قفسه ها به کشو یا طبقه ای متصل هستند که در دو طرف آن اهرمی سُرنده نصب شده است مانند کمد، میز و … کشویی متوسط نیز در این دسته بندی جای می گیرد. گرچه بسیاری از این قفسه ها از سطح صاف ریل داری تشکیل شده اند که کناره ندارد. مثلا قسمتی از میز تحریر های اداری که به راحتی باز و بسته می شوند یا حتی جایگاه کیبورد و موس نیز در این طبقه بندی قرار می گیرند.

شرکت فروش انواع قفسه طرح جدید

شرکت فروش انواع قفسه طرح جدید همانطور که پیشتر هم اشاره گردید قفسه ها در انواع مختلف خود همچون قفسه گلخانه ای، قفسه کمدی و قفسه آشپزخانه ای دارای کاربرد های مختلفی هستند از این رو فروش آن در کشور ما در سطحی گسترده صورت می گیرد و روانه ی بازار می گردد.

از جمله شرکت های فروش فعال در این زمینه می توان به فروشگاه آنلاین ما اشاره نمود که قفسه بندی ها را در بالاترین کیفیت ساخت در طرح ها و رنگ های مختلف در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. لذا مشتریان عزیز می توانند برای خرید قفسه بندی شیک و با کیفیت به سایت فروش ما مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما