خرید عمده قفسه عطاری

قفسه عطاری از جمله قفسه های مورد نیاز در عطاری می باشد، زیرا همان طور که می دانید استفاده از قفسه های مخصوص داروهای گیاهی، چون عطاری ها امری حتمی می باشد، پس توجه به این نکته شرکتهای عرضه انواع قفسه درصدد تامین این نیاز بازار برای خریداران عمده وحتی صادرات آن به نقاط مختلف جهان می باشند، که این مهم، نشان از کیفیت بالای کالا می باشد.

خرید عمده قفسه عطاری

چند نکته درباره قفسه عطاری

چند نکته درباره قفسه عطاری همان طور که گفته شد، قفسه عطاری، یکی از ملزومات مورد نیاز در عطاری ها، چه عطاری های کوچک و چه انبار های بزرگ داروهای گیاهی چون انبارهای کارخانه های تولید عرقیات می باشد، که این مواد باید به صورت کاملا مجزا تقسیم بندی و در قفسه ها قرار گیرند.

در مورد سایز قفسه دارویی انبار باید اینگونه بیان کرد که، نوع طراحی این نوع قفسه ها به صورت شلف های متعدد یعنی مربعی می باشد که هر کدام از گروه های دارویی، به صورت مجزا در این شلف ها قرار می گیرند. اندازه شلف ها یعنی طول و ارتفاع آنها اغلب براساس سفارش دهندگان متغیر می باشد، که مسئولان عطاری می تواند در هنگام ثبت سفارش این مورد را متذکر شوند.

از آنجا که در قفسه های عطاری از مواد با سنگینی و وزن بالا استفاده نمی شود، اغلب در تولید آن از چوبهای سبک استفاده می شود، که از نظر حمل و نقل نیز می تواند، یک نگاه مثبت داشته باشد. علاوه بر آن از قفسه فلزی صادراتی مشبک نیز در تولید فقسه های عطاری استفاده می گردد، که این نوع قفسه نیز از سبکی فوق العاده ای برخوردارند.

تفاوت اصلی قفسه های عطاری با بهترین قفسه سوپرمارکت در میزان شلف های آن می باشد که در مدل عطاری، شلف های مربعی زیادی وجود دارد، از طرفی عمق شلف های عطاری به نسبت قفسه های سوپر مارکتی و فروشگاهی، کمتر می باشد. و ارتفاع شلفهای عطاری به دلیل قرار دادن بطری های عرقیات گیاهی از طول زیاد برخوردار است.

بازار فروش قفسه مناسب عطاری

بازار فروش قفسه مناسب عطاری این مرکز یکی از مراکز عرضه و به عنوان پخش کننده و صادرکننده قفسه فروشگاهی، قفسه دارویی وسوپر مارکتی وعطاری می باشد که همواره در تلاش است با تولید و توزیع بهترین و باکیفیت ترین انواع قفسه مشبک انبار با بهترین مواد اولیه و صد البته، قیمت مقرون به صرفه همواره رضایت مشتری را جلب نماید. اما باید درنظر داشت این مجموعه هیچوقت کیفیت تولیدات خود را از هر نظر با مقوله ای دیگر برابر نمی داند و این یک دلگرمی و اعتماد و اطمینان برای خریدار خواهد بود.

این مرکز با فروش مدلهای مختلف قفسه انبار در سراسر کشور به صورت مستقیم با حذف دلالان بازار و واسطه ها سعی در صرفه جویی در هزینه و زمان و خرید تضمینی، برای خریداران محترم است.

1

  1. غذای از مدل هایی که بر روی سایت در مورد قفسه های عطاری قرار دادید آیا مدل های دیگر را هم آماده تولید دارید و موجود دارید که من طرح ها و مدل های آن ها را از طریق واتساپ ببینم اگه مورد پسند من بود از سایتتون خرید خودم را انجام بدم و اگر مورد پسند واقع نشد از سایت های دیگه به دنبال محصولاتی که مورد دلخواه من هست خرید می کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما