شرکت صادرکننده قفسه دارویی انبار

قفسه دارویی انبار از جمله قفسه های مورد نیاز در داروخانه می باشد، زیرا همان طور که می دانید استفاده از قفسه های مخصوص مراکز دارویی، چون داروخانه ها امری حتمی می باشد، پس توجه به این نکته شرکتهای عرضه انواع قفسه درصدد تامین این نیاز بازار وحتی صادرات آن به نقاط مختلف جهان می باشند، که این مهم، نشان از کیفیت بالای کالا می باشد.

شرکت صادرکننده قفسه دارویی انبار

بررسی سایز قفسه دارویی انبار

بررسی سایز قفسه دارویی انبار

  • همان طور که گفته شد، قفسه دارویی انبار، یکی از ملزومات مورد نیاز در داروخانه ها، چه دارو فروش ها و چه انبار های بزرگ دارویی چون انبارهای کارخانه های تولید دارو می باشد، که این مواد باید به صورت کاملا مجزا تقسیم بندی و در قفسه ها قرار گیرند.
  • در مورد سایز قفسه دارویی انبار باید اینگونه بیان کرد که نوع طراحی این نوع قفسه ها به صورت شلف های متعدد یعنی مربعی می باشد که هر کدام از گروه های دارویی، به صورت مجزا در این شلف ها قرار می گیرند.
  • اندازه شلف ها یعنی طول و ارتفاع آنها اغلب بر اساس سفارش دهندگان متغیر می باشد، که مسئولان داروخانه می تواند در هنگام ثبت سفارش این مورد را متذکر شوند.
  • از آنجا که در قفسه های داروخانه از مواد با سنگینی و وزن بالا استفاده نمی شود، اغلب در تولید آن از چوبهای سبک استفاده می شود، که از نظر حمل و نقل نیز می تواند، یک نگاه مثبت داشته باشد.
  • اما روی این قفسه های دارویی، حدالامکان از چند روکش پلی استری استفاده می شود، زیرا همان طور که می دانید محیط داروخانه ای نیاز به نظافت و تمیزی حداکثری می باشد، تا رشد انواع میکروارگانیسم ها را به حداقل برساند، تا با توجه به این نکته در اثر استفاده از شوینده های متنوع قفسه های دارویی دچار پوسیدگی نشوند.
  • تفاوت اصلی قفسه های دارویی با بهترین قفسه سوپرمارکت در میزان شلف های آن می باشد که در مدل دارویی، شلف های مربعی زیادی وجود دارد، از طرفی عمق شلف های دارویی به نسبت قفسه های سوپرمارکت و فروشگاهی، کمتر می باشد.

فروش قفسه مشبک انبار

فروش قفسه مشبک انبار این مرکز یکی از مراکز عرضه و به عنوان پخش کننده قفسه فروشگاهی، قفسه دارویی و سوپر مارکتی می باشد که همواره در تلاش است با تولید و توزیع بهترین و باکیفیت ترین انواع قفسه مشبک انبار با بهترین مواد اولیه و صد البته، قیمت مقرون به صرفه همواره رضایت مشتری را جلب نماید.

اما باید درنظر داشت این مجموعه هیچوقت کیفیت تولیدات خود را از هر نظر با مقوله ای دیگر برابر نمی داند و این یک دلگرمی و اعتماد و اطمینان برای خریدار خواهد بود. این مرکز با فروش مدلهای مختلف قفسه انبار در سراسر کشور به صورت مستقیم با حذف دلالان بازار و واسطه ها سعی در صرفه جویی در هزینه و زمان و خرید تضمینی، برای خریداران محترم است.

2

  1. جنس قفسه دارویی انبار شما از چه فلزی ساخته شده و آیا این محصولات شما دارای ضمانت نامه و گارانتی هستند و یا خیر و اگر بفرمایید که ابعاد قفسه های شما به چه اندازه است؟

  2. سلام من خرید اینترنتی داشتم از شما، کیفیت و مرغوبیت بسیار بالایی در محصولات دارین میخاستم به شکل حضوری هم از شما خرید داشته باشم لطفا آدرس شعب حضوریتون رو هم در سایت خودتو قرار بدین.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما