شرکت عرضه قفسه بایگانی متحرک

شما با کمک شرکت عرضه قفسه بایگانی متحرک میتوانید محیط کاری و یا خانه ای منظم برای خود ایجاد نمایید. نظم و ترتیب در محل کار و زندگی باعث آرامش و افزایش کارایی افراد میشود و دوباره کاری ها جلوگیری می کند . شرکت عرضه قفسه بایگانی متحرک در تولید محصولات خود ازمواد اولیه مرغوب استفاده می کند و در زمینه نصب قفسه نیز مشاوره رایگان به مشتریان خود ارائه می دهد. اغلب تولید کنندگان قفسه های بایگانی متحرک فلزی از ورق های گالوانیزه در تولیدات خود استفاده میکنند تا کالای تولید شده در محیط های مرطوب مقاومت و دوام بیشتری داشته باشد.

شرکت عرضه قفسه بایگانی متحرک

انواع قفسه بندی پیچ و مهره ای

انواع قفسه بندی پیچ و مهره ای قفسه هایی بایگانی متحرک انواع متفاوتی دارند که از آن جمله می توان به قفسه چوبی و قفسه های بایگانی ریلی و نمونه ی پیچ و مهره ای اشاره کرد. یک نمونه از بهترین و کاربردی ترین انواع قفسه های بایگانی متحرک نوع پیچ و مهره ای آن می باشد. از این نوع از قفسه بندی ها ی متحرک با توجه به جنس و ظرفیت آنها در انبارها و برای وزنهای حداقل 50 تا 300 کیلوگرم استفاده می شود. یک مزیت مهم قفسه بندیهای پیچ و مهره ای آن است که اگر یک یا چند قسمت از آنها دچار آسیب و یا خرابی شد ، می توان آن قسمت را تعویض نموده و نیاز به تعویض کل مجموعه نیست. این قفسه ها از نبشی های فلزی که بر روی آنها سوراخ هایی تعبیه شده است ساخته شده است و با استفاده از این سوراخ ها می توان قطعات آنها را در هم قفل کرده و با پیچ و مهره محکم نمود. اندازه های نبشی مورد استفاده برای این نوع قفسه های متحرک متفاوت است و از 5 تا 50 سانتیمتر در بازار موجود می باشد و مشتری می تواند حتی به صورت سفارشی و در اندازه دلخواه آن را سفارش داده و با توجه به سلیقه خود قفسه بندی سفارشی دلخواه نصب نماید. کاربران قفسه های پیچ و مهره ای با توجه به نوع نیاز خود و نوع کالایی که برای آنها در نظر گرفته اند می توانند از قفسه بندی های فلزی معمولی برای وزنهای سبک تر و از نوع مقاوم تر آن برای وزنهای سنگین تر استفاده نمایند.

راهنمای خرید انواع قفسه بایگانی متحرک

راهنمای خرید انواع قفسه بایگانی متحرک مجموعه ما در زمینه فروش انواع قفسه های بایگانی متحرک در سراسر کشور فعالیت دارد و در این زمینه خدمات پس از فروش مناسبی نیز به مشتریان خود ارائه می دهد. مجموعه ما در شهرهای تهران و مشهد خدمات نصب قفسه های بسته بندی متحرک را انجام داده و در بقیه شهرهای کشور عزیزمان نیز به صورت آنلاین و یا در قالب فایلهای ویدیوئی مشتریان خود را همراهی نموده تا قفسه های بایگانی متحرک آنها به خوبی نصب گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما