شرکت های قفسه بندی استیل صنعتی

قفسه بندی استیل یکی از انواع قفسه بندی های موجود در بازار می باشد. این محصول توسط شرکت های تولید این محصول تامین شده و روانه بازار می شود. قفسه بندی استیل در انواع مختلفی نظیر قفسه بندی استیل صنعتی تولید می شود.

شرکت های قفسه بندی استیل صنعتی

طراحی زیبا قفسه های استیل صنعتی

طراحی زیبا قفسه های استیل صنعتی قفسه بندی های استیل معمولاً برای نگهداری مواد غذایی در آشپزخانه های صنعتی و موارد مشابه مورد استفاده قرار می گیرند. این قفسه ها در اندازه های مختلف و با تعداد طبقه های گوناگونی تولید می شوند و پاسخگوی نیاز در سطح ظرفیت های مختلف می باشند.

نگهداری ظروف از دیگر مواردی ست که می توان در خصوص کاربرد این قفسه ها به آنها اشاره کرد. اما مقوله مهم دیگری که در خصوص این قفسه ها می توان مورد بررسی قرار داد، طراحی آنها می باشد.

طراحی زیبا قفسه سبب شده است که امروزه انواع مختلفی از آن در شکل های متفاوت در بازار موجود باشند. بیایید با هم نگاهی به انواع طراحی های این قفسه ها بیندازیم.

یکی از مدل های قفسه استیل، قفسه مسطح می باشد. این مدل در دو نمونه چرخ دار و بدون چرخ تولید می شود. این نوع قفسه است معمولاً در آشپزخانه های صنعتی و در انبارها به کار می رود.

مدل دیگر این محصول، قفسه استیل مشبکی ست. از این محصول می توان برای مواردی که نیاز به عبور آب از طبقات وجود دارد و در کاربردهایی نظیر خشک کردن مواد استفاده نمود.

از دیگر طراحی های زیبایی قفسه استیل، نوع پاتروکی آن می باشد. برای درک دقیق تر این محصول بهتر است اضافه کنیم که شکل این طبقات این قفسه نرده ای می باشد.

نوع دیگری از قفسه های استیل وجود دارند که به قفسه استیل سردخانه معروفند. انواع قفسه های استیل را می توان در شکل های سه طبقه، چهار طبقه و … در بازار خریداری نمود.

قیمت خرید قفسه بندی استیل صنعتی

قیمت خرید قفسه بندی استیل صنعتی خرید قفسه بندی های مختلف امروزه یکی از دغدغه افراد مختلف فعال در صنعت می باشند. فعالین در عرصه مواد غذایی و مدیران آشپزخانه های صنعتی به دنبال خرید قفسه بندی های استیل صنعتی با قیمت مناسب هستند.

خرید این محصول نیازمند توجه به موارد مختلفی می باشد. از جمله این مسائل می توان به حجم و نوع قفسه مورد نیاز، کیفیت و قیمت آن اشاره کرد.

قیمت خرید قفسه بندی استیل صنعتی به عوامل مختلفی بستگی دارد. اندازه قفسه، کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در آن، نوع قفسه (مشبک، مسطح، سردخانه ای و …) از مواردی می باشند که در قیمت خرید این محصول تاثیر می گذارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه قفسه بندی های استیل و دریافت لیست قیمت آنها با ما تماس بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما