فروش عمده قفسه دفتری

مهم ترین کاربرد قفسه دفتری برای نگهداری کتاب و لوازم سبک است که در کتابخانه و دفاتر بایگانی ادارات و مکان هایی که احتیاج به نگهداری مدارک مهم دارند به کار می روند این نوع قفسه ها تحمل وزن خیلی سنگین را ندارند و در مغازه هایی که کالاهای سنگین در آن ها به فروش نمی رسد مانند فروشگاه های پوشاک فروشی مورد استفاده قرار می گیرند.

فروش عمده قفسه دفتری

اندازه استاندارد قفسه بندی پیچ و مهره ای

اندازه استاندارد قفسه بندی پیچ و مهره ای قفسه های پیچ و مهره ای یک نوع از انواع قفسه فلزی است که اندازه های آن با توجه به این که دارای سوراخ هایی برای تنظیم ارتفاع دارد متفاوت است که با توجه به مکان محل استفاده می توان از قفسه کوچک و یا قفسه های یزرگ تر استفاده کرد.قفسه های پیچ و مهره ای برای انبار و نگهداری اجناس کم حجم و سبک مورد استفاده قرار می گیرند.

اندازه استاندارد این نوع قفسه ها معمولا در ارتفاع متفاوت با توجه به مکان مورد استفاده متفاوت است ولی دهانه قفسه در حدود ۶۵ سانتی متر اندازه استاندارد دارد ولی اگر برای استفاده احتیاج به دهانه بزرگ تر باشد می توان با قرار دادن دو عدد از آن ها در کنار هم به اندازه دلخواه رسید. ارتفاع قفسه نیز قابل تغییر است که تا حدود ۹ متر نیز می توان ارتفاع آن را تغییر داد.

قفسه های مورد نظر از جنس فلزی بسیار مقاوم هستند که در فروشگاهها و مکان های آموزشی برای نگهداری اسناد و مدارک مهم کاربرد دارند که می توان گفت با توجه به قدمت تولید آن ها بهترین نوع قفسه ها هستند هر چند که امروزه در طرح و رنگ آن ها تغییرات زیادی رخ داده است.

قیمت باورنکردنی انواع قفسه دفتری

قیمت باورنکردنی انواع قفسه دفتری قفسه های دفتری که بیشتر از جنس فلزی هستند دارای قیمت مناسبی می باشند و هرکسی با توجه به محلی که می خواهد در آن قفسه دفتری به کار ببرد باید هزینه های متفاوتی را متقبل شود. برای خرید یک قفسه خوب و با کیفیت که قیمت مناسب و باور نکردنی داشته باشد باید مستقیم از خود تولید کننده قفسه اقدام به خرید قفسه کرد که با این روش می توان یک قفسه با کیفیت را با قیمت ارزان و مناسب تهیه کرد چرا که با این روش هیچ گونه واسطه ای وجود ندارد که باعث افزایش قیمت قفسه شود.

از طریق سایت مربوط به تولید کنندگان و فروشندگان انواع قفسه های مختلف نیز می توان اقدام به خربد یک قفسه با کیفیت کرد که از لحاظ قیمت نیز دارای قیمت مناسبی باشد چراکه خرید با این روش نیز به نوعی خرید مستقیم از تولید کننده به حساب می آید ، یک خرید ارزان و به صرفه خواهد بود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما