فروش عمده قفسه فروشگاهی سنگین

معمولا برای قسمت های مختلف فروشگاه های زنجیره ای و بسیار بزرگ از انواع قفسه ها و به نسبت تحمل بار به صورت قفسه سبک و سنگین استفاده می شود و قفسه های سنگین نسبت به قفسه های سبک از متریال با استحمام تر و سنگین تری تولید شده است. تولید کننده انواع قفسه فروشگاهی سنگین این کالای بسیار با کیفیت را با فروش عمده و قیمتی بسیار مناسب و شایسته در اختیار تمام مصرف‌ کنندگان قرار داده است.

فروش عمده قفسه فروشگاهی سنگین

قفسه فروشگاهی سنگین چگونه تولید می شود؟

قفسه فروشگاهی سنگین چگونه تولید می شود؟ در تمام فروشگاه های زنجیره ای معمولا برای قرار دادن اجناسی که از وزن بالا برخوردار هستند متخصصین اجرای قفسه بندی از قفسه هایی خاص و سنگین استفاده می کنند تا این قفسه بتواند وزن بالای اجناس را به خوبی تحمل نماید اما ساخت این نوع قفسه قدری با انواع دیگر متفاوت است.

تولید کننده قفسه پایینی این نوع قفسه بندی را کمی عریض تر در نظر گرفته است تا عرصه بیشتر سبب استحکام قفسه شده و مانند پایه عمل کند در این صورت قفسه کاملا در محل استقرار خود و محکم باقی می ماند البته به نسبت سنگینی ابزار و لوازم ستون هایی که برای این نوع قفسه بندی در نظر گرفته شده است یا به صورت دوبل است یا آیت ستون های تقویت شده هستند تا با انجام این مار از خطرات احتمالی جلوگیری شود.

و برای نصب و قرار دادن این قفسه ها از انواع پیچ و ابزارهای بسیار محکم استفاده شده تا قفسه های سنگین به خوبی در کنار هم محکم شوند این نوع قفسه معمولا مانند قفسه فروشگاه لوازم التحریر و یا به عنوان قفسه برای چیدن روغن و حبوبات در فروشگاه ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

مرجع خرید قفسه فلزی مشبک

مرجع خرید قفسه فلزی مشبک تولید کننده قفسه فلزی مشبک این قفسه بسیار عالی و با دوام را در انواع اندازه و با رنگ های بسیار زیبا تولید کرده است و محصول را در تمام مراکز فروش در سراسر کشور توزیع و در اختیار تمام مصرف کنندگان قرار داده است مرجع خرید انواع قفسه های مشبک پر مصرف را با قیمتی بسیار عالی به بازار های داخلی و خارجی ارسال نموده است.

مرجع خرید انواع قفسه مشبک درجه یک را در تمام فروشگاه های مجاز و با شرایطی عالی در اختیار قرار داده است و شما نیز می توانید از توزیع قفسه حبوباتی استفاده و این کالای عالی را با قیمتی بسیار مناسب تر خریداری نمایید.

اگر واسطه را حذف نمایید و خرید خود را به صورت مستقیم انجام دهید می توانید قیمت ها را بشکنید و کالا را ارزان‌تر خریداری نمایید و خرید عمده نیز به شما در این ارتباط کمک بسيار زیادی خواهد کرد.

2

  1. شما بغیر از قفسه های فروشگاهی چه نوع قفسه های دیگه ای رو دارید و بگید که برای یک مغازه که طول بلندی داره و ارزش بسیار کم هست از چه نوع قفسه‌های میتونم استفاده کنم تا بهترین راندمان کاری رو داشته باشم اگر که بتونید من رو راهنمایی کنید و من بتونم قانع بشم حتماً از سایت شما خرید خودم را انجام خواهد داد.

  2. سلام، به شهرستانها نمایندگی هم اعطا می کنید؟ شرایط اعطای نمایندگی به چه شکله؟ وهزینه هاش به چه میزان؟

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما