قیمت سیستم قفسه بندی راک تبریز

از قیمت سیستم قفسه بندی راک تبریز مطلع هستید؟ می ‌دانید از آنان در کجاها استفاده می شود؟ در مقاله حاضر، به این سوالات پاسخ داده ایم و همچنین سعی کردیم تا به صورت کلی، نکات کلیدی را در اختیار شما بگذاریم. اگر به دنبال بهترین نوع قفسه بندی هستید، پیشنهاد می کنیم که این مطلب را تا انتهاء مطالعه نمایید.قیمت سیستم قفسه بندی راک تبریز

کاتالوگ های قفسه بندی راک

کاتالوگ های قفسه بندی راک با نگاهی به کاتالوگ قفسه بندی راک، متوجه می شویم که این سیستم جا به جایی و نگهداری به دو دسته تقسیم می شود. یکی که به آن پانل راک می گویند و مخصوص بارهای سبک وزن است و به وسیله نیروی انسانی نیز اقلام در آن جای می گیرند و یا برداشته می شوند.

سیستم دیگر، پالت راک نام دارد که برای محصولات سنگین وزن ساخته می شود و کالاها توسط ماشینی به نام لیفتراک انتقال می یابند. در هر دوی آنان از لوازم مختلفی به کا رفته که از مواد اولیه مختلفی ساخته شده اند. در زیر بیشتر با اجزای این قفسه ها شما را آشنا می کنیم:

  • فریم و بازوی راک
  • محافظ پشت قفسه
  • توری جهت محافظت بهتر
  • صفحه ای برای محافظت از قاب
  • رابط ها
  • کفپوش های پانلی و پالتی گوناگون

این نوع از قفسه ها دارای مدل ها و طرح های مختلفی نیز می باشند و طبعاً هر کدام شان از سایزهای متعددی نیز برخوردار هستند. بر اساس سفارش که شرکت سازنده دریافت می کند، اقدام به تولید آن می نمایند. گفتنی است که چنین محصولاتی برای کارخانه جات، انبارها، سوپر مارکت ها، مغازه ها ابزار فروشی و … کاربرد زیادی دارند.

نمایندگی فروش قفسه بندی راک تبریز

نمایندگی فروش قفسه بندی راک تبریز با مراجعه به نمایندگی فروش قفسه بندی راک تبریز، می توان بهترین نوع این محصولات کاربردی را به دست آورد. همچنین امکان این وجود دارد تا سفارش مدل جدید و بر اساس نیاز خود را نیز مشتری ارائه کند. همچنین کسانی که در کار فروش جزئی خود این سیستم ها هستند و یا اجزای آن را عرضه می کنند نیز، می توانند خرید را انجام دهند.

این گونه با نرخ های ارزان تری خواهند توانست که کالا را به دست آورند. در هر حال، شعبه رسمی عرضه، بهترین مرجع جهت تهیه این چنین محصولاتی می باشد؛ زیرا که در کنار آشنایی حاصل کردن با انواع مختلف این سیستم ها، می توانید با استفاده از راهنمایی هایی که فروشنده می نماید، با کیفیت ترین را تهیه کنید.

همچنین از این نمایندگی، خرید از راه دور مقدور نیز می باشد و تنها نیاز است که مشتریان با یکی از کانال های شبکه های اجتماعی و یا شماره های درج شده، تماس حاصل کند. این گونه می شود از نرخ های جدید هم مطلع شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما