مجموعه ام دو شلف شما را به خرید بهترین قفسه فروشگاهی و انباری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرجع فروش قفسه بندی سردخانه ای انباری

آنچه در این مقاله می خوانید...

قابلیت نصب سیستم روشنایی روی قفسههزینه کلی قفسه بندی سردخانه ای انباری

در تمامی سردخانه های میوه، تره بار، محصولات لبنی و … نیاز به نصب قفسه بندی سردخانه است. مرجع فروش قفسه بندی سردخانه ای انباری، در هر شهری به تولید، ساخت، فروش و نصب قفسه های سردخانه ای مشغول است و کار کسانی که آجیل، میوه، سبزی، گل و گیاه و … را می فروشند راه می اندازند. 

مرجع فروش قفسه بندی سردخانه ای انباری

قابلیت نصب سیستم روشنایی روی قفسه

قابلیت نصب سیستم روشنایی روی قفسه بعضی از این مکان ها، مثل مکان هایی که به پرورش گلدان های گل و گیاه های مختلف مشغول هستند، نیاز دارند که قابلیت نصب سیستم روشنایی روی قفسه را در سالن های خود پیاده کنند.، قابلیت نصب سیستم روشنایی روی قفسه با خود مزایایی دارد که افراد نمی توانند به راحتی از کنار آن عبور کنند.

سیستم روشنایی قفسه، مزیتی است که این مدل قفسه بندی سردخانه ای انباری دارد و می توان در مواقع ضروری از آن استفاده کرد. 

فرض کنید، تاجر میوه ای برای فروش میوه نوبری، میوه های کال و نارسی را خریداری کرده است، برای این که بتواند آن ها را بفروشد، باید کمی این میوه ها رسیده تر باشند. 

خب، این میوه ها را به سردخانه خود می برد و ضمن انبار کردن آن ها، با استفاده از سیستم روشنایی قفسه بندی های داخل سردخانه و همان نوری که به میوه ها می رسد، میوه های رسیده تری به دست می آورد. 

سالن های پرورش قارچ را در نظر بگیرید، این سالن ها برای این که بتوانند بهترین محصول را داشته باشند باید قارچ ها را در تاریکی مطلق بگذارند تا آن ها به خوبی رشد کنند. 

هزینه کلی قفسه بندی سردخانه ای انباری

هزینه کلی قفسه بندی سردخانه ای انباری هنگامی که سرپرست سالن، قصد این را دارد که از میزان رشد قارچ ها مطلع شود، با استفاده از این نوع قفسه بندی به راحتی می تواند برای چند دقیقه کوتاه از سیستم روشنایی قفسه استفاده کرده و پس از بررسی قارچ ها آن ها را خاموش کند. 

کارگاه هایی که به تولید قفسه بندی های سردخانه ای مشغول هستند، بعد از تولید و ساخت این قفسه ها، معمولا برای عرضه خدمات هر چه بهتر، هنگام فروش فرد متخصصی را برای نصب به محل مورد نظر می فرستند تا درست و اصولی این قفسه ها نصب شوند. 

هزینه قفسه بندی سردخانه ای انباری، شامل تمام هزینه های فلز ها و وسایل اولیه به کار برده شده در قفسه ها و  ساخت آن ها، حقوق کارگران، هزینه حمل و نقل و جا به جایی و هزینه نصب است. 

با توجه به تورم و گرانی های اخیر، ممکن است مقداری هزینه نصب قفسه های سردخانه ای برای شما بیشتر شود، اما خرید محصول درجه یک همیشه ارزش هزینه کردن را دارد. 

رضا غلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقای صراف

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن تماس: 09120340952

phone icon تلفن ثابت: 02166371594

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m2shelf@

email icon ایمیل: info@m2shelf.com

مجموعه ام دو شلف شما را به خرید بهترین قفسه فروشگاهی و انباری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید