مجموعه ام دو شلف شما را به خرید بهترین قفسه فروشگاهی و انباری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز برتر قفسه بندی میوه فروشی در تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین مدل قفسه برای میوه فروشیبررسی هزینه اجرا قفسه بندی میوه تهران

مرکز برتر قفسه بندی میوه تهران ارائه دهنده ی انواع قفسه ها در مدل های مختلف می باشد. خریداران با توجه به اندازه ی میوه فروشی ها به انتخاب قفسه در سایز های کوچک و بزرگ می کنند. در این مراکز قفسه بندی خریداران می توانند انواع مختلف در رنگ و مدل های گوناگون را مشاهده نمایند و پس از انتخاب مدل مورد نظر خود در صدد خرید قفسه بر آیند.

مرکز برتر قفسه بندی میوه فروشی در تهران

بهترین مدل قفسه برای میوه فروشی

بهترین مدل قفسه برای میوه فروشی

برای زیبا سازی میوه فروشی باید به مدل قفسه ها توجه کافی را داشته باشید. یکی از مواردی که باید در مدل قفسه در میوه فروشی به آن توجه کرد چیدن قفسه ها و ارتفاع آن می باشد. ارتفاع قفسه ها باید به گونه باشد که مشتری بتواند به راحتی میوه و سبزیجات را جدا نمایید.

بهترین مدل قفسه باید به گونه ای باشد که میوه ها در قسمت های جدا قرار گیرد. مدل قفسه با اندازه ی مغازه در ارتباط است. مغازه های کوچکتر می توانند از قفسه های یک طرفه استفاده نمایند. قفسه های دوطرفه برای مغازه و میوه فروشی هایی که بزرگ هستند کاربرد دارد.

این قفسه ها به صورت ایستا هستند و نیازی به نصب ندارند. طبقه هایی که برای این قفسه ها استفاده می شود با توجه با نیاز خریداران ساخته می شود. جنس قفسه هایی که برای میوه فروشی به کار می رود باید از پلاستیک مقاوم یا فلز باشد تا در صورت سنگین شدن استحکام لازم را داشته باشد.

مدل های مناسب قفسه های که برای میوه فروشی انتخاب می کنید نباید لبه تیز داشته باشد زیرا می تواند به دست مشتریان در هنگام برداشتن میوه و سبزیجات آسیب وارد نماید. رنگ قفسه ها باید از مواد مناسبی انتخاب شود که به میوه ها آسیبی وارد نکند. قفسه میوه فروشی با توجه به نکاتی که ذکر شد باید انتخاب و ساخته شود.

بررسی هزینه اجرا قفسه بندی میوه تهران

بررسی هزینه اجرا قفسه بندی میوه تهران

هزینه ی اجرای قفسه بندی میوه تهران با توجه به جنس قفسه ها که می تواند از پلاستیک مقاوم یا قفسه ی فلزی باشد متغییر است. عوامل متعددی می تواند روی قیمت اجرایی قفسه بندی ها تاثیر گذار باشد. ابعاد قفسه ها و همچنین تعداد آن در قيمت و هزینه ی آن اهمیت دارد.

در مکان هایی که احتیاج به قفسه بندی در سطح زیاد هستند مطمئنا هزینه های اجرایی بالایی را به خود اختصاص می دهند. یکی دیگر از عواملی که بر روی قیمت اثر گذار است دستمزد کارگرانی می باشد که به ساخت قفسه مشغول هستند.

هزینه ی قفسه بندی میوه فروشی ها در مقایسه با هزینه ی قفسه بندی انبارها کاملا متفاوت است. قفسه چوبی برای ساخت کتابخانه و همچنین مکانی برای قرار دادن وسایل تزئینی کاربرد دارد.

رضا غلامی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

جهت خرید و فروش این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:

مشاور فروش: آقای صراف

راه های ارتباطی:

phone icon تلفن تماس: 09120340952

phone icon تلفن ثابت: 02166371594

whatsApp icon پاسخگویی واتساپ: کلیک کنید

instagram icon اینستاگرام: m2shelf@

email icon ایمیل: info@m2shelf.com

مجموعه ام دو شلف شما را به خرید بهترین قفسه فروشگاهی و انباری دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

پاسخی بگذارید

Call Now Buttonتماس بگیرید