مرکز خرید قفسه سنگین فلزی راک

استفاده از انواع قفس برای دستیابی سریع‌تر و راحت‌تر به وسایل صورت می گیرد. قفسه بندی فلزی یکی از بهترین انواع برای مکان های مختلف از جمله انبار های و مغازه های اجناس حجیم می باشد یکی از انواع این نوع قفسه که به راک معروف است برای نگه داری کالاهای با حجم سنگین و نیمه سنگین مورد استفاده قرار می گیرد مشخصات فنی بهترین قفسه سنگین فلزی راک چیست و از کجا می توانید اقدام به خرید آن نمود؟

مرکز خرید قفسه سنگین فلزی راک

مشخصات فنی بهترین قفسه فلزی

مشخصات فنی بهترین قفسه فلزی وجود ویژگی های مطلوب انواع قفسه فلزی از جمله امکان دسترسی آسان و سریع به تمام طبقات آن، امکان اجرای این نوع قفسه بندی در ارتفاع، اتصال آسان تمام بخش‌های قفسه به صورت پیچ و مهره ای به هم، نصب سریع و امکان افزایش یا کاهش ابعاد قفسه ها و بسیاری موارد دیگر موجب شده است که کارکرد این نوع قفسه برای موارد مختلف بسیار زیاد باشد.

انبارهای لوازم یدکی و شیرآلات از جمله مکان هایی هستند که نیاز به نصب و احداث این قفسه بندی دارند.

به طور معمول از رنگ طوسی به عنوان یک رنگ استاندارد برای قاب به این قفسه ها استفاده می شود بازوها نیز به رنگ نارنجی و کفپوش طبقات طوسی می باشند.

جنس قسمت های مختلف این قفسه ها از نوع آهن گالوانیزه است.

بسته به مکانی که این قفسه ها نصب می شوند ارتفاع این نوع قفسه ها به طور معمول 200 تا 900 سانتی متر  متغیر می‌باشد.

دهانه انواع مختلف این نوع قفس ها از 117 سانتی متر تا 300 سانتی متر متغیر است و بنابراین ظرفیت نگه داری اجسام با ارتفاع زیاد را نیز دارا هستند.

همچنین این قفسه ها دارای عمق متغیری از 60 تا 120 سانتی متر می باشند.

مشخصات فنی قفسه ها از نظر طول، عرض و ارتفاع به گونه‌ای است که کارکرد آنها را برای نگه داری اجسام با حجم زیاد مناسب کرده است.

بازار صادرات قفسه سنگین فلزی راک

بازار صادرات  قفسه سنگین فلزی راک

چنانچه در زمینه فروش انواع قفس برای مغازه یا انبار دارای فروشگاه می باشید و یا بازار صادرات قفسه سنگین به کشورهای همسایه دسترسی دارید. استفاده از قفسه سنگین فلزی راک می تواند گزینه بسیار مناسبی براي توسعه کسب و کار و تجارت شما باشد.

براي خريد این محصول می توانيد با کارشناس ما ارتباط برقرار نموده و ضمن کسب اطلاعات بیشتر از سایر مشخصات این محصول و قیمت فروش آن، نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

سفارش شما در اسرع وقت و با رعایت شرایط حمل و نقل سالم به آدرس اعلامی توسط شما ارسال خواهد شد. در ضمن سفارش عمده این محصول مشمول تخفیف ویژه بوده و بنابراین با قیمت ارزان تری می توانيد آن را به دست آورید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما