قفسه فروشگاه و انبار

اگر اجناس در یک مکان مناسب قفسه فروشگاه و انبار قرار بگیرند و دسته بندی آن‌ها به درستی انجام شود، مشتریان خیلی ساده و سریع می‌توانند اجناس مورد نیاز خود را پیدا کرده و از این رو با یک تجربه خیلی خوب از فروشگاه شما خواهد رفت.

ردیف بندی

ایجاد انواع قفسه بندی فروشگاهی باعث ایجاد ردیف هایی می‌شود که امکان عبور و مرور را برای مشتریان راآسان تر می‌کند. همچنین این ردیف ها باعث می­شود تا آن‌ها تمامی اجناس را با یک نظر بررسی کرده و از این رو انگیزه آن­ها را برای خرید آن کالاها بیشتر می­کند.

تعداد قفسات

قفسه بندی فروشگاهی باید به صورت حداکثر سه طبقه که متناسب با قد بیشتر مشتریان است، داشته باشد تا آن‌ها در برداشتن اجناس مشکلی نداشته باشند. همچنین طبقه پایین تر بهتر است که تا حدودی از سطح زمین بالاتر باشد تا هم کثیفی و غبار روی سطح اجناس و کالاها راکثیف نکند و هم اینکه پای مشتریان به آن‌ها نخورد.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قفسه فروشگاهی و انباری-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

تلفن انبار

۰۹۱۹۲۰۰۰۲۶۶

تلفن کارخانه

۰۹۲۱۶۶۳۷۱۵۹۴

درباره ما :

مجموعه ام دو شلف، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع قفسه فروشگاهی و انباری آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مجموعه ام دو شلف

Call Now Buttonتماس بگیرید